Terapia psychologiczna dla dzieci, młodzieży, rodziców, rodzin, osób dorosłych

Przystań Mocnych Stron to miejsce, gdzie wyjątkowe podejście do klienta w każdym wieku łączy się z efektywnymi metodami terapeutycznymi,. Pracujemy w oparciu o koncepcję Generation-Code®, wykorzystując grę terapeutyczną „Grunt to korzenie”.  Stosujemy elementy Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach (TSR), metodę Kids’ Skills, Terapię Sandtray (terapia piaskownicą). Nasza placówka stawia na praktyczne i pozytywne podejście do wyzwań rozwojowych dzieci i młodych ludzi, pomagając im odnaleźć i rozwijać własne mocne strony.

Gra terapeutyczna „Grunt to korzenie” i koncepcja Generation-Code® umożliwia rozszyfrowanie naszego indywidualnego kodu, który zawiera międzypokoleniowy przekaz dotyczący strategii przetrwania i zachowania się w określonych sytuacjach. W końcu możemy zrozumieć, dlaczego nie mieliśmy szczęścia w miłości, ponieśliśmy porażkę w pracy lub bardzo chcieliśmy nauczyć się jakiegoś zawodu. 

Terapia Skoncentrowana na Rozwiązaniach (TSR) to innowacyjna metoda, która zamiast skupiać się na problemach, koncentruje uwagę na szukaniu i wykorzystywaniu rozwiązań. Wierzymy, że każde osoba ma w sobie potencjał do radzenia sobie z wyzwaniami, a naszym zadaniem jest pomóc im ten potencjał odkryć i wykorzystać.

Metoda Kids’ Skills przekształca wyzwania rozwojowe dzieci i młodzieży w umiejętności, które one chcą i mogą rozwijać. Poprzez zabawne i angażujące aktywności, pomaga dzieciom i młodym osobom nabywać nowe kompetencje, budując ich pewność siebie i poczucie własnej wartości.

Terapia Sandtray (terapia piaskownicą), wykorzystująca grę w piaskownicy, pozwala na wyrażanie emocji i przemyśleń w bezpieczny i twórczy sposób. Terapia Sandtray jest wykorzystywana w pracy z pacjentami w każdym wieku. 

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Fusce quis aliquet urna. Aenean dapibus odio eu convallis sodales.

Are you feeling stuck or unfulfilled?

Overcome obstacles and challenges

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Fusce quis aliquet urna.

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Fusce quis aliquet urna. Aenean dapibus odio eu convallis sodales. Interdum et malesuada fames ac ante ipsum primis in faucibus. Quisque et orci quis dui porta ultrices sed a ipsum.